به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

حضانت فرزند

 

 

       مشخصات و اقامتگاه اظهار کننده

 

      موضوع اظهارنامه

 

             مشخصات و اقامتگاه مخاطب

 

        مشخصات زوج/ یا زوجه

 

      حضانت فرزند

 

           مشخصات زوج/ زوجه

خلاصه اظهارات

مخاطب محترم جناب آقای/ خانم

باسلام

همانطوری که خودنیز واقف هستید

اینجانب ............. به موجب طلاقنامه شماره......... صادره از شعبه ............ دادگاه ............ به تاریخ ............... از جنابعالی جدا گردیدم با این حال جنابعالی با این که طبق ماده 1169 قانون مدنی حضانت فرزندان به اینجانب تعلق دارد از زمان جدایی از استرداد فرزندان به بنده امتناع می کنید پس از ابلاغ اظهارنامه به مدت 5 روز مهلت داده می شود که فرزندانم را تحویل بدهید در غیر اینصورت از طریق مراحع قضایی اقدام خواهم کرد.

       

                                        امضاء...............         

 

 

 

 

                               

 

 

                               

 

 

                                              

 

 

 

خلاصه جواب

       

حضانت فرزند

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image