به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

درخواست پرداخت نفقه

 

درخواست پرداخت نفقه

برگ اظهارنامه

 

 

مشخصات و اقامتگاه اظهار کننده

 

موضوع اظهارنامه

 

مشخصات و اقامتگاه مخاطب

 

نام و نشانی زوجه

 

درخواست پرداخت نفقه

 

مشخصات و اقامتگاه زوج

خلاصه اظهارات

مخاطب محترم جناب آقای/ خانم

باسلام

جناب آقای ............... نظر به اینکه اینجانب طی عقدنامه شماره ............. در مورخ.............در دفترخانه شماره............... به عقد شما درآمده ام. از آنجایی که جنابعالی از تاریخ ............ مبادرت به ترک زندگی مشترک نموده و از پرداخت نفقه به اینجانب و فرزندانمان خودداری نموده اید، لذا به موجب این اظهارنامه به جنابعالی اخطار می گردد که ظرف مدت یک هفته از تاریخ وصول اظهاریه نسبت به پرداخت نفقه و فراهم آوردن زندگی معمولی اقدام نمایید در غیر اینصورت ناگزیر به طرح شکایت کیفری و حقوقی برای احقاق حق خود می باشم.  

 

 

 

                                        

                                                      امضاء...............         

 

 

 

 

                               

 

 

                               

                          

 

 

 

خلاصه جواب

       

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image