به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

درخواست تمکین

 

درخواست تمکین

    برگ اظهارنامه                          

 

 

مشخصات و اقامتگاه اظهار کننده

 

موضوع اظهارنامه

 

مشخصات و اقامتگاه مخاطب

 

نام و آدرس زوجه

 

درخواست تمکین

 

نام و آدرس زوجه

خلاصه اظهارات

مخاطب محترم

باسلام

نظر به اینکه جنابعالی به موجب عقدنامه شماره..........در مورخه.................. در دفتر ازدواج شماره ...................شهرستان .............. به عقد ازدواج دایم اینجانب در آمده اید و از تاریخ ............تاکنون بدون هیچگونه دلیل قانونی یا شرعی اقدام به ترک منزل کرده اید لذا به موجب این اظهارنامه از شما درخواست می نمایم بعد از وصول این اظهارنامه به منزل شوهر خود مراجعه و زندگی خانوادگی را از سر بگیرید، در غیر اینصورت شما «ناشزه» محسوب و از پرداخت نفقه محروم خواهید شد.

 

 

 

                                        

                                                      امضاء...............         

 

 

 

 

                               

 

 

                             

                                              

 

 

 

خلاصه جواب

       

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image