به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

ملاقات فرزند مشترک

ملاقات فرزند مشترک

برگ اظهارنامه

 

مشخصات و اقامتگاه اظهار کننده

 

موضوع اظهارنامه

 

مشخصات و اقامتگاه مخاطب

 

مشخصات و اقامتگاه زوج/ یا زوجه

 

ملاقات فرزند مشترک

 

مشخصات و اقامتگاه زوج/ زوجه

خلاصه اظهارات

مخاطب محترم جناب آقای/ خانم

باسلام

همانطوری که خودنیز واقف هستید

اینجانب ............. به موجب طلاقنامه شماره......... صادره از شعبه ............ دادگاه ............ به تاریخ ............... از جنابعالی جدا گردیدم و از طرف دادگاه جهت ملاقات فرزندان مشترک به نامهای 1-.................. 2-................ روزهای ....................... تعیین گردیده است اما مدتی است که شما با وجود آگاهی از این امر، از ملاقات اینجانب با فرزندانم جلوگیری به عمل آوردید پس از ابلاغ اظهارنامه این انتظار می رود که دیگر عمل غیرقانونی خود را تکرار ننمایید در غیر اینصورت از طریق مراجع قضایی اقدام خواهم کرد.

 

                                        

                                                      امضاء...............         

 

 

 

 

                               

 

 

                               

 

 

                                              

 

 

 

خلاصه جواب

 

 

       

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image