به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نمونه برگ تقاضا نامه صدور اجراييه چك و رسيد آن

 

 

نمونه برگ تقاضا نامه صدور اجراييه چك و رسيد آن

 

 

 

تاريخ .........................                     

شماره .........................

پيوست ........................

 

 

 
 

 

 

400 ريال

 

 

تقاضا نامه صدور اجراييه چك (از ده هزار ريال بيشتر )

اجراييه ثبت ...............

 

 

 

 

 

چون چك شماره ............. به مبلغ ........... ريال عهده بانك .............. شعبه ............ كه به نام اينجانب ......... شهرت .............. داراي شماره شناسنامه ............ صادره از .............. ساكن ........................ از طرف (صادر كننده ) بانو / آقاي ........................ شهرت ........... شناسنامه شماره .............. صادره از ....... ساكن .................................................. صادر/ ظهر نويسي شده طبق گواهي مورخ ..........بانگ برگشت و با ابلاغ اظهار نامه / اعتراض نامه و انقضاء ده روز ضرب الاجل مقرر در پرداخت وجه آن اقدام نكرده است لذا صدور اجراييه طبق مقررات مورد تقاضا است و در صورت امتناع از تاديه وجه چك درخواست بازداشت اموال مشار اليه را خواهم نمود .

اصل چك و گواهي بانك و اظهار نامه / اعتراض نامه ابلاغ شده پيوست است .

 

 

محل امضاء

 

هويت و صلاحيت درخواست كننده گواهي مي شود .                   محل امضاء متصدي

 

 

درخواست صدور اجراييه نسبت به چك به شماره ............... عهده بانك ............ به مبلغ ........ريال صادره از ناحيه بانو/ آقاي .............. شهرت ....... در تاريخ .......... از طرف بانو/ آقاي .......... به اجراي ثبت ............ واصل گرديد.

 

 

محل امضاء متصدي

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image