به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نمونه برگ تقاضا نامه صدور اجراييه دفتر خانه

 

 

نمونه برگ تقاضا نامه صدور اجراييه دفتر خانه

 

 

تاريخ ......................

پيوست .....................              

 

 

تقاضا صدور اجراييه دفتر خانه (از ده هزار ريال بيشتر )

 

 

آقاي سر دفتر دفتر خانه شماره ............... حوزه ثبتي ......................................... در موضوع سند شماره ................................................ بين اينجانب .......................................... ساكن ............................................ آقاي / بانو ........................................... ساكن ................................................ راجع به ..................................................

.....................................................................................................................

چون .................................. تقاضاي صدور برگ اجرايي به ............................ مطابق مقررات مي نمايم چنانچه در ظرف مدت متعهد مفاد برگ اجراييه را به موقع اجرا نگذارد تقاضاي بازداشت اموال ............................................................................ مديون را دارم .

 

 

محل امضاء تقاضا كننده

 

 

 

هويت متقاضي و صلاحيت درخواست كننده اجزا محرز و برگ هاي اجراييه تهيه و براي امضاء با اداره ثبت فرستاده مي شود .

 

محل امضاء سر دفتر و مهر دفتر خانه

 

 

 

تقاضاي صدور برگ اجرايي از طرف آقاي / بانو .............................. در موضوع سند شماره .......................... نسبت به ........................... در تاريخ ............. به اينجانب ............. سر دفتر اسناد رسمي شماره .................. رسيده است .

 

محل امضاء سر دفتر و مهر دفتر خانه

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image