به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

الزام به انجام تشریفات رسمی انتقال امتیاز تلفن و تحویل گوشی تلفن

الزام به انجام تشریفات رسمی انتقال امتیاز تلفن و تحویل گوشی تلفن

 

                                 برگ دادخواست به دادگاه عمومی

مشخصات طرفین

نام

نام خانوادگی

نام پدر

سن

شغل

محل اقامت          شهر        خیابان      کوچه   شماره پلاک

خواهان

 

 

 

 

 

 

خوانده

 

 

 

 

 

 

وکیل یا نماینده قانونی

 

 

 

 

 

 

تعیین خواسته وبهای آن

الزام به انجام تشریفات رسمی انتقال امتیاز تلفن شماره............. و تحویل گوشی تلفن هر کدام مقوم به .......... ریال به انضمام کلیه خسارات قانونی با صدور دستور موقت

دلائل و منضمات دادخواست

کپی مصدق:   1-قرارداد مورخ.............    2-دلیل پرداخت ثمن    3-مدرک مورد نیاز دیگر

ریاست محترم مجتمع قضایی  نام شهرستان محل اقامت خوانده

باسلام احتراماً به استحضار می رساند:

اینجانب به نشانی مذکور برابر قرارداد مورخ ........... امتیاز .......... شماره تلفن ثابت/ همراه به شماره/ شماره های ............ را از خوانده/ خواندگان خریدارینموده و مبلغ.............. ریال بعنوان قسمتی از تمامی ثمن معامله نیز پرداخت شده است. علیرغم ایفاء تعهداتم بعنوان خریدار، متاسفانه خوانده، خواندگان مذکور از اجرای مفاد قرارداد امتناع نموده اند. اینک  اولاًپیش از حلول جلسه رسیدگی صدور دستور استعلام مالکیت از اداره مخابرات   نام شهرستان   و صدور دستور موقت به منع اداره مخابرات نام شهرستان  از هر گونه نقل و انتقال اشتراک تلفن شماره مذکور مستنداً به مواد 310و320 قانون آئین دادرسی دادگاههای عمومی وانقلاب در امور مدنی و اجرای فوری آن استدعا می شود. ثانیاً با عنایت به مراتب  فوق و امتناع خوانده/ خواندگان از اجرای مفاد قرارداد، صدور حکم محکومیت ایشان به تنظیم سندرسمی انتقال مورد معامله به شماره/ شماره های ............ به نام اینجانب و تحویل مبیع به استناد مواد10، 220 الی 225، 238و 239و 1301 قانون مدنی به انضمام جمیع خسارات  و هزینه دادرسی درخواست می گردد.

 

 

    

                                                                          محل امضاء – مهر – انگشت

 

شماره و تاریخ ثبت دادخواست

ریاست محترم شعبه..................................دادگاه.......................رسیدگی فرمائید.

نام و نام خانوادگی ارجاع کننده..........................................

تاریخ...............................................امضاء

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image