به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

الزام به فک رهن، تنظیم سندرسمی انتقال و تحویل مبیع با صدور دستور موقت

  

مشخصات طرفین

نام

نام خانوادگی

نام پدر

سن

شغل

محل اقامت          شهر        خیابان      کوچه   شماره پلاک

 

خواهان

 

 

 

 

 

 

 

خوانده

1-مشخصات فروشنده 2-مشخصات مرتهن

 

 

 

 

 

 

وکیل یا نماینده قانونی

 

 

 

 

 

 

 

تعیین خواسته وبهای آن

الزام به فک رهن و تنظیم سندرسمی انتقال پلاک ثبتی ........../......... بخش شماره و نام شهرستان و نیز تحویل مبیع مقوم به ............ریال به انضمام کلیه خسارات قانونی با صدور دستور موقت 

 

دلائل و منضمات دادخواست

کپی مصدق:  1- قرارداد مورخ ................،  2- پایان کار   3- گواهی دفترخانه  4  - دلیل پرداخت ثمن  5- استعلام ثبتی   6- صورتمجلس تفکیکی عندالوجود

 

 

 

 

ریاست محترم مجتمع قضایی نام شهرستان محل وقوع ملک

با سلام احتراماً به استحضار می رساند: اینجانب به نشانی مذکور برابر قرارداد مورخ ...........،........... دانگ............. باب خانه جزء پلاک ثبتی.............../.............بخش شماره و نام شهرستان را از خوانده خریداری نموده و بهای آن نیز پرداخت شده است. علیرغم ایفاء تعهداتم بعنوان خریدار، متاسفانه خوانده/خواندگان مذکور از اجرای مفاد قراردادی خود امتناع نموده اند. اینک پیش از حلول جلسه رسیدگی، اولاً صدور دستور استعلام ثبتی و صدور گواهی توسط دفتر دادگاه جهت اخذ تأییدیه حضور در دفترخانه و با وصول پاسخ استعلام صدور دستور موقت بر منع مجدد نقل و انتقال پلاک مذکور و اجرای فوری آن به استناد مواد 310 و 320 قانون آئین دادرسی دادگاههای عمومی و انقلاب در امور مدنی استدعا می شود. ثانیاً با عنایت به مراتب فوق و امتناع خوانده از اجرای مفاد قرارداد صدور حکم محکومیت خوانده  ردیف اول به پرداخت بدهی خود به خوانده ردیف دوم از بابت قرارداد رهن مورد معامله اینجانب و نهایتاً فک رهن  و تنظیم سند رسمی انتقال مورد معامله بنام اینجانب  مستندا مواد 220،10 الی  225، 238، 239و 1301  قانون مدنی به انضمام جمیع لوازم و لواحق شرعیه و عرفیه و خسارات و هزینه دادرسی درخواست می گردد. 

 

                               

    

                                                                          محل امضاء – مهر – انگشت

 

شماره و تاریخ ثبت دادخواست

ریاست محترم شعبه..................................دادگاه.......................رسیدگی فرمائید.

نام و نام خانوادگی ارجاع کننده..........................................

تاریخ...............................................امضاء

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                               

 

الزام به فک رهن، تنظیم سندرسمی انتقال و تحویل مبیع با صدور دستور موقت

 

 

برگ دادخواست به دادگاه عمومی

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image