به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

ارسال رونوشت قرار تامين خواسته به اداره ثبت

 

 

ارسال رونوشت قرار تامين خواسته به اداره ثبت

  

شماره :...............

تاريخ :................

 

بسمه تعالي

 

اداره ثبت اسناد و املاك شهرستان ...........

با سلام ،

احتراماً ،

ضمن ارسال رونوشت قرار تامين كلاسه .. صادره از ناحيه اين شعبه مقتضي است مقرر دارند مراتب بازداشت ....... دانگ پلاك ثبتي ..... فرعي از .... اصلي بخش ...... شهرستان ........ متعلق به ........ دفتر املاك قيد و از هرگونه نقل و انتقال پلاك ياد شده تا اطلاع بعدي خودداري نموده ، مراتب انعكاس شده را به اين شعبه اعلام دارند .

 

 

 

 

 

با تشكر

مدير دفتر شعبه .......دادگاه عمومي

 

 

 

 

توضيح اين كه ، پس از وصول نامه دفتر دادگاه و ثبت آن در دفتر نامه هاي رسيده مسئول اداره ثبت اقدامات را به مسئول بازداشت ها ارجاع مي كند ، سپس مميز مسئول بازداشت املاك مراتب را در دفتر املاك قيد مي نمايد و با استخراج چگونگي توقيف و ضبط در پرونده ثبتي پاسخ دفتر دادگاه به ترتيب ذيل ارسال مي شود .

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image