ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

تقاضاي بازداشت تلفن مديون از سوي طلبكار

 

 

تقاضاي بازداشت تلفن مديون از سوي طلبكار

 

 

بسمه تعالي

 

 

رياست محترم اداره ........... اجراي اسناد رسمي

 

 

سلام عليكم ،

احتراماً ، به استحضار مي رساند ، اينجانب ......... فرزند .......... بستانكار (طلبكار ) پرونده اجرايي كلاسه ............ تقاضا دارم در قبال مبلغ ....... ريال  از طلبم شماره (خط ) تلفن ............. متعلق به آقاي / خانم .................. را بازداشت نماييد .

 

 

 

 

با تشكر

نام و نام خانوادگي (متقاضي )

امضاء

 

 

 

 

 

تقاضاي بازداشت پلاك ثبتي مديون از سوي طلبكار

 

                        تقاضاي بازداشت پلاك ثبتي مديون از سوي طلبكار

 

 

بسمه تعالي

 

 

رياست محترم اداره ......... اجراي اسناد رسمي

 

 

سلام عليكم ،

احتراماً ، به استحضار مي رساند ، اينجانب .......... فرزند ......... بستانكار (طلبكار ) پرونده اجرايي كلاسه ............ تقاضا دارم در قبال مبلغ ........... ريال از طلبم پلاك ثبتي شماره ......... واقع در بخش ........... شهرستان ......... به نشاني ...... متعلق به آقاي / خانم .......(بدهكار ) با رعايت مستثنيات دين بازداشت نمايد .

 

 

 

 

با تشكر و تجديد احترام

نام و نام خانوادگي (متقاضي )

امضاء

 

 

 

 

 

توضيح اينكه ، در صورت تقاضاي بازداشت ملك ، متقاضي (طلبكار ) بايستي دو پلاك ثبتي معرفي نمايد تا در صورت مالكيت مديون يك پلاك ثبتي بازداشت گردد و يا اينكه مديون در پلاك معرفي شده ساكن نباشد .

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image