به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

تقاضاي بازداشت تلفن مديون از طريق اجراي اسناد رسمي

 

 

تقاضاي بازداشت تلفن مديون از طريق اجراي اسناد رسمي

  

 

بسمه تعالي

 

 

به : امور مشتركين ناحيه ....... تلفن شهري

از : اداره ......... اجراي اسناد رسمي

موضوع : بازداشت تلفن

 

 

 

سلام عليكم ،

احتراماً ، خواهشمند است ، دستور فرماييد چنانچه (خط) تلفن شماره ....... متعلق به آقاي / خانم .......... مديون پرونده اجرايي كلاسه ........... مي باشد ، آنرا در قبال مبلغ ......... ريال بابت اصل و مبلغ ........ ريال بابت نيم عشر اجرايي بازداشت (توقيف ) و نتيجه را به اين اداره اعلام فرمايند .

 

 

 

 

 

با تشكر

رئيس اداره .......... اجراي اسناد رسمي

 

 

 

 

 

تقاضاي بازداشت پلاك ثبتي مديون از طريق اجراي اسناد رسمي

 

 

تقاضاي بازداشت پلاك ثبتي مديون از طريق اجراي اسناد رسمي

 

 

بسمه تعالي

 

 

به : اداره ثبت منطقه .........

از : اداره .......... اجراي اسناد رسمي

موضوع : بازداشت پلاك ثبتي

 

سلام عليكم ،

احتراماً ، خواهشمند است ، دستور فرماييد چنانچه پلاك  ثبتي شماره ...........واقع در بخش ...........شهرستان ..............متعلق به آقاي / خانم .......... مديون پرونده اجرايي كلاسه .......... مي باشد .آنرا در قبال مبلغ ......... ريال بابت اصل و مبلغ ............. ريال بابت نيم عشر بازداشت و نتيجه را به اين اداره اعلام فرمايند .

 

 

 

 

با تشكر

نام و نام خانوادگي (متقاضي )

امضاء

 

 

 

 

 

توضيح اينكه ، در صورتي كه پلاك ثبتي در محلي غير از حوزه ثبتي مربوطه باشد ، توقيف آن نيز ممكن است و اين امر از طريق نيابت به اداره ثبت محل وقوع ملك از سوي اداره ثبت مجري اجراييه انجام
مي شود .

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image