به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

تقاضاي صدور اجراييه جهت وصول اجور و تخليه از طريق دفتر خانه

 

 

تقاضاي صدور اجراييه جهت وصول اجور و تخليه از طريق دفتر خانه

     

 

بسمه تعالي

 

 

دفتر خانه اسناد رسمي شماره ........... شهرستان

يا

سر دفتر محترم دفتر خانه اسناد رسمي شماره ........ شهرستان

 

 

سلام عليكم ،

احتراماً ، نظر به اينكه مستاجر سند رسمي شماره ........... مورخ شماره ......... مورخ ......... تنظيمي در آن دفتر خانه ، علي رغم ابلاغ اخطاريه از پرداخت اجاره بهاي مورد مطالبه خودداري كرده است ، لذا صدور اجراييه به مبلغ مندرج  در اخطاريه به منظور وصول اجاره بها / اجرت المثل و تخليه ملك مورد اجاره و ارسال آن به اجراي  ثبت جهت ابلاغ به مستاجر تقاضا مي شود .

 

 

 

 

با تشكر

نام و نام خانوادگي (متقاضي )

امضاء

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image