به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

درخواست از سردفتر جهت ثبت حضور در دفتر خانه

 

 

درخواست از سردفتر جهت ثبت حضور در دفتر خانه

 

 

بسمه تعالي

 

 

 

سر دفتر محترم دفتر اسناد رسمي شماره ..........

 

با سلام ،

احتراماً ، چون به موجب مبايعه نامه مورخ .......... بين اينجانب و آقاي ..... چنين مقرر گرديد كه در ساعت ..... روز جاري براي تنظيم سند انتقال در اين دفتر خانه حاضر شويم  و نظر به اينكه علي رغم حضور اينجانب در دفتر خانه با همراه داشتن كليه مدارك لازم ( يا با همراه داشتن ثمن معامله به صورت وجه نقد و چك هاي بانكي ) طرف معامله تا اين ساعت (كه .... است ) در دفتر خانه حاضر نشده است ، با اعلام مراتب و تقديم فتوكپي مدارك (يا فتوكپي چك هاي بانكي و يا ( ارايه تتمه ثمن به صورت وجه نقد كه تقاضا دارم شمرده و وجود تتمه ثمن احراز شود ) تقاضا مي كنم مقرر فرمايند اين نامه در دفتر ثبت مراسلات آن دفتر خانه ثبت و در صورت استعلام مراجع قضايي ، پاسخ مقتضي در خصوص مورد داده شود .

 

 

 

 

با تشكر

نام و نام خانوادگي

امضاء

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image