به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

درخواست منع خروج بدهكار از كشور با توجه به پرونده اجرايي از اداره گذرنامه

 

 

درخواست منع خروج بدهكار از كشور با توجه به پرونده اجرايي از اداره گذرنامه

        

 

بسمه تعالي

 

 

 

به :رياست محترم اداره گذر نامه نيروي انتظامي (شهرباني )جمهوري اسلامي ايران  

از : اداره ... اجراي اسناد رسمي

موضوع : منع خروج از كشور

 

 

سلام عليكم ،

 

احتراماً ، آقاي / خانم ...... (نام) .. (نام خانوادگي) به شماره شناسنامه ......... صادره از ....... فرزند ........ به موجب پرونده اجرايي كلاسه ......... مطروحه در اين اداره ، مبلغ ........ ريال به
 آقاي / خانم ........ بدهكار است ، بستانكار درخواست منع خروج از كشور نامبرده را تا پرداخت وجه فوق نموده است ، لذا خواهشمند است دستور فرماييد نسبت به تقاضاي ايشان طبق مقررات اقدام و نتيجه را به اين اداره اعلام فرمايند .

 

 

 

 

 

با تشكر

نام و نام خانوادگي (متقاضي )

امضاء

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image