به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

درخواست وصول مهريه (اجراييه ثبت اسناد )

 

 

درخواست وصول مهريه (اجراييه ثبت اسناد )   

    

 

بسمه تعالي

 

 

مسئول محترم دفتر خانه ازدواج شماره ........ شهرستان

يا

سردفتر محترم دفتر خانه ازدواج شماره ....... شهرستان

 

با سلام ،

احتراماً به استحضار عالي مي رساند :

 

با توجه به عقد نامه ازدواج شماره .......... تنظيمي در آن دفتر خانه به تاريخ ......... ، اينجانبه ........ در قبال مهريه ، به عقد زوجيت دايم آقاي ......... درآمدم كه مبلغ مزبور به عنوان دين ، بر ذمه زوج (شوهرم ) مستقر بوده و هند المطالبه قابل وصول است .

اكنون ، از آنجايي كه زوج با وجود درخواست اينجانبه عامداً از تاديه مهريه امتناع مي ورزد ، لذا تقاضا دارم تا ضمن صدور اجراييه نسبت به پرداخت (وصول ) مبلغ مهريه  اقدام فرماييد .

 

 

 

 

با تشكر

نام و نام خانوادگي

امضاء

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image