به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

گواهي سر دفتر براي ذينفع در زمينه علت عدم انجام معامله

 

 

گواهي سر دفتر براي ذينفع در زمينه علت عدم انجام معامله

 

 

 

 

بسمه تعالي

 

نظر به اينكه ، با توجه به مدارك ابرازي از طرف آقاي / خانم ......... مقرر بوده است كه سند ..... حاكي از انتقال و ........ ملك پلاك ......... واقع در ............ از آنجا كه سند مذكور به علت .. تا آخر وقت اداري روز ......... ثبت نشده  است .

لذا ، به تقاضاي خانم / آقاي ...... فرزند .. بر اساس دستور شماره .......... اين گواهي از طرف اينجانب ......... سر دفتر – كفيل دفتر تنظيم و به نامبرده تسليم گرديد .

 

 

 

 

 

سر دفتر / كفيل دفتر خانه اسناد رسمي

مهر و امضاء

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image