به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

گواهي سر دفتران اسناد رسمي در قبال قولنامه هاي عادي

 

 

گواهي سر دفتران اسناد رسمي در قبال قولنامه هاي عادي

      

 

 

 

 

 

مطابق بند 89 مجموعه بخشنامه هاي ثبتي ت آبان 1376،

 

الف) مداخله و مباشرت دفاتر اسناد رسمي در تهيه و تنظيم قولنامه عادي خلاف شئون سر دفتري و ممنوع است .

ب) در مواردي كه طرفين قولنامه عادي يا مدارك ديگري ميان خود شرط كرده باشند كه در موعد معين سند معامله آنان در دفتر خانه مشخص ثبت شود ، چنانچه سند موضوع قولنامه در موعد مقرر در آن دفتر به ثبت نرسد به درخواست كتبي ذينفع به صدور گواهي از طرف سر دفتر در زمينه  علت عدم انجام معامله در نمونه اي كه به ضميمه اين بخشنامه صادر مي شود بلامانع خواهد بود .

اين گواهي سر دفتر بدين صورت است :

نظر به اينكه با توجه به مدارك  ابرازي از طرف آقاي / خانم ........... مقرر بوده است سند ....حاكي از (انتقال قطعي ، اجاره ، صلح ) ملك پلاك .......... واقع در ......... با شرط مذكور در آن مدارك در تاريخ .........در اين دفتر خانه به ثبت برسد ، از آنجا كه سند مذكور به علت ........ (علت به طور صريح و دقيق نوشته شود ) تا آخر وقت اداري روز ... ثبت نشده است ، به تقاضاي آقاي / خانم ........ و بر اساس دستور شماره .............. اين گواهي از طرف اينجانب ............سر دفتر / كفيل دفتر تنظيم و به نامبرده تسليم گرديد .

 

 

 

 

سر دفتر / كفيل دفتر                                                                      مهر و امضاء

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image