به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نمونه آگهي تاسيس شركت ( سهامي خاص )

 

 

نمونه آگهي تاسيس شركت ( سهامي خاص )

    

 

شماره 3327                                                                                           18/07/1378

 

آگهي تاسيس شركت راه تجارت مهتاب (سهامي خاص )

 

خلاصه اظهار نامه و اساس نامه شركت فوق كه در تاريخ 02/05/78 تحت شماره 14196 در اين دايره به ثبت رسيده براي اطلاع عموم آگهي مي شود :

1-   موضوع شركت : امور بازرگاني صادرات و واردات – ترخيص كالا از گمركات – عقد قرارداد با شركت هاي داخلي و خارجي و شركت در نمايشگاه هاي داخلي و خارجي

2-      موسسين شركت : آقايان جهانشاه خاموشي – غلامرضا زين الديني – خانم الهه محمدي

3-      مدت شركت از تاريخ ثبت به مدت نامحدود .

4-      مركز اصلي شركت : مشهد خيابان ميرزا كوچك خان . بلوار ولايت  پلاك 102

5-    سرمايه شركت : مبلغ يك ميليون ريال منقسم به يك صد سهم ده هزار ريالي با نام كه تمامي آن گواهي شماره 1609 مورخ 03/05/78 بانك سپه شعبه احمد آباد نقداً پرداخت گرديده است .

6-   اولين مديران شركت : آقايان غلامرضا زين الديني و جهانشاه خاموشي و خانم الهه محمدي به سمت اعضاء اصلي هيات مديره براي مدت  دو سال انتخاب گرديدند كه آقاي جهانشاه خاموشي به سمت رييس هيئت مديره و آقاي غلامرضا زين الديني به سمت نايب رئيس هيات مديره و خانم الهه محمدي به سمت مدير عامل شركت انتخاب شدند .

7-   دارندگان حق امضاء : حق امضاء كليه اوراق و اسناد بهادار و تعهد آور و رسمي و بانكي با امضاء مدير عامل و رئيس هيئت مديره  و مهر شركت معتبر خواهد بود .

8-      اساسنامه شركت  در 43 ماده و 3 تبصره به تصويب رسيده است .

9-      روزنامه خراسان جهت درج آگهي هاي شركت تعيين گريد.

10-  انحلال شركت مطابق قانون تجارت و اساسنامه شركت مي باشد .

11- بازرس اصلي و علي البدل : خانم فرشته خسروي به سمت بازرس اصلي و آقاي غلامرضا جعفري به سمت بازرس علي البدل شركت براي مدت يك سال انتخاب گرديدند .

 

ش . 18770

 

 

 

مسئول ثبت شركت هاي ثبت مشهد

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image