به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نمونه نامه (درخواست )اعلام حضور خريدار در دفتر خانه

 

 

نمونه نامه (درخواست )اعلام حضور خريدار در دفتر خانه  

 

 

بسمه تعالي

 

 

 

سر دفتر محترم دفتر اسناد رسمي شماره ..........شهرستان

 

با سلام ،

احتراماً ، ضمن ارايه كپي هاي قرارداد اظهار نامه ابلاغ شده شماره ......... مورخ .......... و چك هاي بانكي شماره ......... مورخ .......... بانك ........ به مبلغ ........ ريال اعلام مي نمايد برابر قرارداد پيوست آقاي ........(فروشنده )متعهد بوده است با حضور در دفتر خانه و تنظيم سند رسمي انتقال و اخذ بقيه ثمن ، مورد معامله را تحويل اينجانب نمايد ، در اين خصوص طي اظهار نامه پيوست از وي دعوت شده در تاريخ قيد شده در آن دفتر خانه حضور يابد و سند رسمي تنظيم گردد ، اينك با اعلام آمادگي خود درخواست دارد در صورت عدم حضور فروشنده مراتب را گواهي فرمايد .

 

 

 

با تشكر

نام و نام خانوادگي

امضاء

 

 

 

 

توضيح اينكه :

1-     با تسليم نامه مذكور و ثبت در دفترخانه و اخذ شماره نامه ، خريدار بايد تا پايان وقت مقرر شده در دفتر خانه حضور داشته باشد .

2-   معمولاً دفتر خانه ها تاكيد دارند تا پايان وقت اداري خريدار يا فروشنده منتظر حضور طرف خود باشد و اين ترتيب كاملاً صحيح است .

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image