به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

شكواييه در خصوص استعمال الفاظ ركيك و توهين توسط شوهر

 

شكواييه در خصوص استعمال الفاظ ركيك و توهين توسط شوهر

 

 

بسمه تعالي

 

 

رياست محترم دادگستري..............(مجتمع قضايي )

 

 

با سلام ،

احتراماً ، به استحضار عالي مي رساند :

1-   اينجانبه ............ مطابق عقد نامه رسمي شماره ......... ثبت شده در دفتر خانه رسمي ازدواج شماره ............. شهرستان .............. مدت ......... سال (ماه ) پيش به عقد نكاح دائم آقاي ........(مشتكي عنه ) درآمده ام .

2-      به علت بروز اختلاف في مابين اينجانبان ، شوهرم مرا با توسل به زور و خشونت غير انساني ناگزير از ترك خانه و كاشانه كرده است .

3-   به خاطر وضعيت موجود قريب به يك ماه است كه در خانه پدرم سكني گزيده ام و متاسفانه زوج نه تنها از اين بايت كوچكترين ناراحتي و احساس مسئوليتي را به خود راه نمي دهد ، بلكه همواره به انحاء مختلف سعي در رسانيدن آزار نسبت به اينجانبه و خانواده ام را دارد.

4-   از آن جمله در مورخ ......... زوج ضمن مراجعه به درب منزل مسكوني پدر م واقع در ............ با عربده كشي و انجام حركات مستهجن ، همچنين به كارگيري الفاظ ركيك و زشت من و خانواده ام را مورد اهانت و تحقير قرار داد .

5-   در اين خصوص صورت جلسه استشهاديه محلي كه به امضاي معتمدين محل رسيده و مويد ادعاي بنده مي باشد ، به پيوست اين شكواييه تقديم است .

6-   لذا ، نظر به مراتب ياد شده و به منظور جلوگيري از تجري شخص نامبرده و ايضاً ممانعت از بروز حوادث مشابه در آيند ه، تقاضاي رسيدگي و تعقيب و مجازات مشتكي عنه را دارم .

 

 

 

 

 

با تشكر و تجديد احترام

نام و نام خانوادگي (شاكيه)

امضاء

 

 

آدرس شاكي :...........................................................................................

آدرس مشتكي عنه ...............................................................................

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image