شكواييه در خصوص استعمال الفاظ ركيك و توهين توسط شوهر

 

شكواييه در خصوص استعمال الفاظ ركيك و توهين توسط شوهر

 

 

بسمه تعالي

 

 

رياست محترم دادگستري..............(مجتمع قضايي )

 

 

با سلام ،

احتراماً ، به استحضار عالي مي رساند :

1-   اينجانبه ............ مطابق عقد نامه رسمي شماره ......... ثبت شده در دفتر خانه رسمي ازدواج شماره ............. شهرستان .............. مدت ......... سال (ماه ) پيش به عقد نكاح دائم آقاي ........(مشتكي عنه ) درآمده ام .

2-      به علت بروز اختلاف في مابين اينجانبان ، شوهرم مرا با توسل به زور و خشونت غير انساني ناگزير از ترك خانه و كاشانه كرده است .

3-   به خاطر وضعيت موجود قريب به يك ماه است كه در خانه پدرم سكني گزيده ام و متاسفانه زوج نه تنها از اين بايت كوچكترين ناراحتي و احساس مسئوليتي را به خود راه نمي دهد ، بلكه همواره به انحاء مختلف سعي در رسانيدن آزار نسبت به اينجانبه و خانواده ام را دارد.

4-   از آن جمله در مورخ ......... زوج ضمن مراجعه به درب منزل مسكوني پدر م واقع در ............ با عربده كشي و انجام حركات مستهجن ، همچنين به كارگيري الفاظ ركيك و زشت من و خانواده ام را مورد اهانت و تحقير قرار داد .

5-   در اين خصوص صورت جلسه استشهاديه محلي كه به امضاي معتمدين محل رسيده و مويد ادعاي بنده مي باشد ، به پيوست اين شكواييه تقديم است .

6-   لذا ، نظر به مراتب ياد شده و به منظور جلوگيري از تجري شخص نامبرده و ايضاً ممانعت از بروز حوادث مشابه در آيند ه، تقاضاي رسيدگي و تعقيب و مجازات مشتكي عنه را دارم .

 

 

 

 

 

با تشكر و تجديد احترام

نام و نام خانوادگي (شاكيه)

امضاء

 

 

آدرس شاكي :...........................................................................................

آدرس مشتكي عنه ...............................................................................

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image