به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

شكواييه در خصوص ايجاد رابطه زوجيت بدون ثبت در دفتر خانه رسمي ازدواج از سوي همسر

 

شكواييه در خصوص ايجاد رابطه زوجيت بدون ثبت در دفتر خانه رسمي ازدواج از سوي همسر

 

 

بسمه تعالي

 

 

رياست محترم دادگستري..............(مجتمع قضايي )

 

 

با سلام ،

احتراماً ، به استحضار عالي مي رساند :

1-   اينجانبه ................ (شاكي دعوي )مطابق سند نكاحيه (ازدواج ) شماره ...... تنظيمي در دفتر خانه رسمي ازدواج شماره ........... شهرستان ............. زوجه (همسر ) قانوني و شرعي آقاي .........(مشتكي عنه ) مي باشم .

2-   اكنون قريب مدت ...... سال (ماه ) است ، شوهرم كه كارگر ساختماني ميباشد، به جهت يافتن كار و امرار معاش خانواده به شهر........ عزيمت نموده و طي اين مدت ماهيانه نفقه مرا به وسيله پست ارسال مي دارند .

3-   مع الوصف ، اكنون آگاه شده ام كه متاسفانه زوج (شوهرم ) در شهر ........با خانمي به نام ......... مبادرت به ايجاد علقه زوجيت كرده است .  

4-   از آنجايي كه شخص مشتكي عنه بدون اخذ مجوز از دادگاه و ايضاً ثبت واقعه در دفتر خانه رسمي ازدواج ، صرفاً نزد شخص  عاقد بدون صلاحيت ، اقدام به ازدواج مزبور نموده است

5-    لذا ،مستنداً به ماده 645 قانون مجازات اسلامي (تعزيرات ) مصوب سال 1375 تقاضاي رسيدگي و صدور حكم نسبت به جرم  ارتكابي مشار اليه را دارم .

 

 

 

 

با تشكر و تجديد احترام

نام و نام خانوادگي (شاكيه)

امضاء

 

 

 

 

آدرس شاكي :...........................................................................................

آدرس مشتكي عنه :.....................................................................................

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image