به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

شكواييه در خصوص ايجاد مزاحمت به بهانه خواستگاري

شكواييه در خصوص ايجاد مزاحمت به بهانه خواستگاري

 

 

بسمه تعالي

 

رياست محترم دادگستري ..............(مجتمع قضايي )

 

 

با سلام ،

احتراماً ، به استحضار عالي مي رساند :

1-   مدتي پيش آقاي .............(شخص مشتكي عنه)به همراه والدين خويش جهت امر خواستگاري از دخترم به نام ............ به منزل اينجانب ............. (شاكي دعوي ) مراجعه نمودند .

2-   چون اينجانب صلاحيت لازم جهت انعقاد عقد نكاح دايم را در ايشان مشاهده نكردم ، به طور صريح مخالفت خويش را با وقوع وصلت مزبور ، اعلام داشتم .

3-   مع هذا ، اكنون متاسفانه مشاراليه هر از گاهي با داشتن سوء نيت و به قصد كسب رضايت در محل كار يا درب منزل حضور يافته و بدين وسيله موجبات سلب آسايش و آرامش  را از اهالي منزل فراهم آورده است .

4-   لذا ، نظر به مراتب ياد شده ، و بر اساس قانون مجازات اسلامي (تعزيرات ) ، تقاضاي رسيدگي ، تعقيب و مجازات نامبرده و ايضاً رفع مزاحمت شخص مشتكي عنه را دارم .

 

 

 

با تشكر و تجديد احترام

نام و نام خانوادگي (شاكي )

امضاء

 

 

 

 

آدرس شاكي :............................................................................................

آدرس مشتكي عنه :.....................................................................................

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image