به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

شكواييه در خصوص ايراد افتراء (و قذف )توسط شوهر

 

شكواييه در خصوص ايراد افتراء (و قذف )توسط شوهر     

 

 

بسمه تعالي

 

 

رياست محترم دادگستري..............(مجتمع قضايي )

 

 

با سلام ،

احتراماً ، به استحضار عالي مي رساند :

1-   اينجانبه ............ مطابق عقد نامه رسمي شماره ......... ثبت شده در دفتر خانه رسمي ازدواج شماره ............. شهرستان .............. مدت ......... سال (ماه ) پيش به عقد نكاح دائم آقاي ........(مشتكي عنه ) درآمده ام .

2-      متاسفانه از ابتداي شروع زندگي مشترك زناشويي تا كنون ، نامبرده بنا بر ناسازگاري و سوء معاشرت در زندگي نهاده است .

3-   به نحوي كه در همان ماه اول ازدواج ، مشار اليه ضمن فحاشي و ايراد ضرب و صدمه عمدي نسبت به من ، تماي رويا و آرزو هاي اوليه دختري جوان را نقش بر آب كرد .

4-   با دامه زندگي زناشويي ، كم كم لجاجت و بهانه زوج سير صعودي پيدا كرد تا اكنون ايشان صراحتاً در نزد دادگاه و خانواده ام تهمت عدم بكارت و انجام عمل حرام زنا را به من نسبت داده اند .

5-   علي هذا ، با عنايت به عدم توان مفتري در اثبات بزه انتسابي و احراز كسب بودن ادعاي نامبرده (زوج ) توسط دادگاه محترم ، تقاضاي رسيدگي نسبت به جرم ارتكابي شخص مفتري كه با عمل غير شرعي و غير قانوني خود موجبات هتك حيثيت و آبروي اينجانبه را فراهم آورده است ، تعقيب و مجازات نامبرده را به استناد مواد قانون مجازات اسلامي (ابواب حدود و تعزيرات )دارم .

 

 

 

 

با تشكر و تجديد احترام

نام و نام خانوادگي (شاكيه)

امضاء

 

 

 

 

آدرس شاكي :...........................................................................................

آدرس مشتكي عنه ...............................................................................

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image