شكواييه در خصوص ايراد افتراء (و قذف )توسط شوهر

 

شكواييه در خصوص ايراد افتراء (و قذف )توسط شوهر     

 

 

بسمه تعالي

 

 

رياست محترم دادگستري..............(مجتمع قضايي )

 

 

با سلام ،

احتراماً ، به استحضار عالي مي رساند :

1-   اينجانبه ............ مطابق عقد نامه رسمي شماره ......... ثبت شده در دفتر خانه رسمي ازدواج شماره ............. شهرستان .............. مدت ......... سال (ماه ) پيش به عقد نكاح دائم آقاي ........(مشتكي عنه ) درآمده ام .

2-      متاسفانه از ابتداي شروع زندگي مشترك زناشويي تا كنون ، نامبرده بنا بر ناسازگاري و سوء معاشرت در زندگي نهاده است .

3-   به نحوي كه در همان ماه اول ازدواج ، مشار اليه ضمن فحاشي و ايراد ضرب و صدمه عمدي نسبت به من ، تماي رويا و آرزو هاي اوليه دختري جوان را نقش بر آب كرد .

4-   با دامه زندگي زناشويي ، كم كم لجاجت و بهانه زوج سير صعودي پيدا كرد تا اكنون ايشان صراحتاً در نزد دادگاه و خانواده ام تهمت عدم بكارت و انجام عمل حرام زنا را به من نسبت داده اند .

5-   علي هذا ، با عنايت به عدم توان مفتري در اثبات بزه انتسابي و احراز كسب بودن ادعاي نامبرده (زوج ) توسط دادگاه محترم ، تقاضاي رسيدگي نسبت به جرم ارتكابي شخص مفتري كه با عمل غير شرعي و غير قانوني خود موجبات هتك حيثيت و آبروي اينجانبه را فراهم آورده است ، تعقيب و مجازات نامبرده را به استناد مواد قانون مجازات اسلامي (ابواب حدود و تعزيرات )دارم .

 

 

 

 

با تشكر و تجديد احترام

نام و نام خانوادگي (شاكيه)

امضاء

 

 

 

 

آدرس شاكي :...........................................................................................

آدرس مشتكي عنه ...............................................................................

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image