به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

شكواييه در خصوص تدليس در ازدواج

شكواييه در خصوص تدليس در ازدواج

 

 

بسمه تعالي

 

رياست محترم دادگستري ..............(مجتمع قضايي )

 

 

با سلام ،

احتراماً ، به استحضار عالي مي رساند :

1-   اينجانبه .......(شاكيه دعوي ) مطابق عقد نامه رسمي ازدواج شماره .............. تنظيمي در دفترخانه رسمي ازدواج شماره .......... شهرستان .............. در حال حاضرزوجه ( همسر ) قانوني ، شرعي و دائمي آقاي ....... (مشتكي عنه ) مي باشم .

2-   نامبرده (زوج) قبل از ازدواج با در دست يازيدن به انواع ترفند ها و صحنه سازي خود را مهندس راه و ساختمان و مدير يك شركت ساختماني معرفي كرد كه از آن جمله مي توان به ملاقات هاي اينجانبه با ايشان در محل اتاق مدير عامل شركت اشاره نمود .

3-   مع الاسف ، اكنون كاشف به عمل آمده است كه نامبرده هيچ گونه سمت عالي و يا مدرك دانشگاهي نداشته و صرفاً به عنوان مسئول كارگران قسمت در شركت مزبور انجام وظيفه مي كرده است .

4-   علي هذا ، نظر به مراتب ياد شده و با عنايت به اينكه ازدواج اينجانب با نامبرده بر مبنا و بر اساس عوامل موثري چون ميزان تحصيلات و همچنين سمت زوج صورت گرفته است .

5-   لذا ، تقاضاي رسيدگي و تعقيب و مجازات نامبرده كه عالماً و عامداً موجبات بروز خسارت مادي و معنوي مرا فراهم آورده است ، را به استناد ماده 647 قانون مجازات اسلامي (تعزيرات ) مصوب سال 1375 را دارم .

 

 

 

 

با تشكر و تجديد احترام

نام و نام خانوادگي (شاكيه )

امضاء

 

 

 

 

آدرس شاكيه :...........................................................................................

آدرس مشتكي عنه :.....................................................................................

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image