به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

شكواييه در خصوص عمل منافي عفت (غير از زنا ) از سوي همسر

 

شكواييه در خصوص عمل منافي عفت (غير از زنا ) از سوي همسر  

 

 

بسمه تعالي

 

 

رياست محترم دادگستري..............(مجتمع قضايي )

 

 

با سلام ،

احتراماً ، به استحضار عالي مي رساند :

1-      اينجانبه ......... (شاكيه دعوي )مطابق سند شماره ............ زوجه دائم و قانوني آقاي ....... (مشتكي عنه ) مي باشم .

2-   مدت ............ سال از زندگي مشترك في مابين اينجانبان مي گذرد و ثمره اين زندگي دو فرزند به نام هاي .............و .............. مي باشد .

3-   مع هذا، مدتي قبل واقف شدم كه خانم با نام ............. كه گويا مطلقه نيز مي باشد ، با بكارگيري حيله و ترفند ، زوج (شوهر ) اينجانبه را فريب داده و بدين وسيله سعي در مزاحمت با ايشان را دارد .

4-   از آنجايي كه در حال حاضر هيچ گونه علقه زوجيتي في مابين اين زن و شوهر وجود ندارد و رفت و آمد و اعمال نامشروع آنها جنبه قانوني و شرعي ندارد

5-       لذا ،به استناد ماده 637 قانون مجازات اسلامي (تعزيرات ) مصوب سال 1375 تقاضاي رسيدگي و تعقيب و مجازات نامبردگان را دارم .

 

 

 

 

با تشكر و تجديد احترام

نام و نام خانوادگي (شاكيه)

امضاء

 

 

 

 

آدرس شاكي :...........................................................................................

آدرس مشتكي عنهما :1-...............................................................................

                         2- ...............................................................................

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image