به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

شكواييه در خصوص هتك حرمت طرف مقابل نامزدي

شكواييه در خصوص هتك حرمت طرف مقابل نامزدي

 

 

بسمه تعالي

 

رياست محترم دادگستري ..............(مجتمع قضايي )

 

 

با سلام ،

احتراماً ، به استحضار عالي مي رساند :

1-   حدود يك سال قبل آقاي .............. (شخص مشتكي عنه )پس از به عمل آوردن تقاضاي رسمي خواستگاري از اينجانبه .................. (شاكيه دعوي ) ، اقدام به برپايي جشن نامزدي في مابين اينجانبان نمود .

2-      البته ، به فاصله گذشت چند ماه از برپايي مراسم فوق ، بنده بنا بر آشكار شدن دلايل مهم ، از انجام وصلت مزبور امتناع ورزيدم .

3-   اكنون كاشف به عمل آمده كه شخص مشتكي عنه به قصد انتقام گيري با در دست داشتن نامه ها و عكس هاي مبادله شده در دوران نامزدي مبادرت به هتك حرمت و پخش و ايجاد شايعاتي زشت و غير اخلاقي در رابطه با زندگي خصوصي اينجانبه نموده است .

4-      از آنجايي كه عمل ارتكابي فرد موصوف ،  ، سبب حصول ضرر معنوي جبران ناپذيري براي يك دختر جوان مي باشد .

5-      لذا ، به استناد قانون مجازات اسلامي (تعزيرات ) تقاضاي رسيدگي ، تعقيب و مجازات مشار اليه را دارم .

 

 

 

 

با تشكر و تجديد احترام

نام و نام خانوادگي (شاكي )

امضاء

 

 

 

 

آدرس شاكي :............................................................................................

آدرس مشتكي عنه :.....................................................................................

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image