به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

شكواييه زوجه (زن ) مبني بر ترك انفاق توسط شوهر

 

شكواييه زوجه (زن ) مبني بر ترك انفاق توسط شوهر   

 

 

بسمه تعالي

 

 

رياست محترم دادگستري..............(مجتمع قضايي )

 

 

با سلام ،

احتراماً ، به استحضار عالي مي رساند :

1-   اينجانبه ............ (شاكيه دعوي ) فرزند ........ اهل و ساكن شهرستان ........... در تاريخ ........ مطابق سند نكاحيه شماره ............. تنظيمي در دفتر خانه رسمي ازدواج شماره ......... شهرستان ........ به عقد دايمي ، شرعي و قانوني و رسمي آقاي .......... در آمدم .

2-   مدت حدود ............ ماه (سال ) است كه از طرف همسرم(شوهرم ) مورد بي مهري قرار گرفته و مرا از خانه بيرون نموده است و مخارج زندگي من و فرزند مشترك ....... ساله را نيز نمي دهد .

3-   لذا ، نظر به مراتب ياد شده ، و مستنداً به ماده 642 قانون مجازات اسلامي (تعزيرات ) استدعاي رسيدگي ، تعقيب و صدور حكم مجازات براي نامبرده را دارم .

 

 

 

 

با تشكر و تجديد احترام

نام و نام خانوادگي (شاكيه)

امضاء

 

 

 

 

آدرس شاكي :...........................................................................................

آدرس مشتكي عنه :1-...............................................................................

 

توضيح آنكه : زني كه تمكين نداشته باشد و يا منزل شوهر خود را ترك نموده باشد ، ناشزه محسوب شده و نفقه نخواهد داشت .

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image