به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

شكواييه مبني بر ايجاد ممانعت و مزاحمت در خصوص امر حضانت

 

شكواييه مبني بر ايجاد ممانعت و مزاحمت در خصوص امر حضانت    

 

 

بسمه تعالي

 

 

رياست محترم دادگستري..............(مجتمع قضايي )

 

 

با سلام ،

احتراماً ، به استحضار عالي مي رساند :

1-   اينجانبه ............ فرزند ........ به موجب دادنامه شماره ............ مورخ ........... به موضوعيت گواهي عدم امكان سازش زوجين صادره توسط آن شعبه محترم از آقاي .......... طلاق گرفته ام .

2-   مطابق گواهي ياد شده حضانت فرنزد مشتركمان به نام ......... (سن ......... ساله ) در مقابل دريافت ماهيانه مبلغ ناچيزي به اينجانب واگذار شده است .  

3-   ولي ، متاسفانه شخص مشتكي عنه آقاي ............ با دست يازيدن به انواع اعمال غير قانوني و غير اخلاقي عامداً و عاملاً سعي در ايجاد اشكال و مانع جهت اجراي حكم دادگاه و حضانت فرزند مشترك مي نمايد .

4-      از آنجايي كه ، اينجانبه زني بي پناه بوده كه تمامي سعي خود را مصروف تربيت و نگه داري تنها فرزندم نموده ام .

5-   لذا ، به استناد ماده واحده مصوب 22/4/1365 در خصوص حضانت اطفال ، تقاضاي رسيدگي و صدور حكم مبني بر رفع مزاحمت و مجازات شخص مشتكي عنه را دارم .

 

 

 

 

با تشكر و تجديد احترام

نام و نام خانوادگي (شاكيه)

امضاء

 

 

 

 

آدرس شاكي :...........................................................................................

آدرس مشتكي عنه :1-...............................................................................

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image