به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

تقاضاي اعمال ماده 2 قانون نحوه اجراي محكوميت مالي

 

 

تقاضاي اعمال ماده 2 قانون نحوه اجراي محكوميت مالي

 

 

بسمه تعالي

 

رياست محترم شعبه ........دادگاه هاي عمومي ...................

با سلام

 

احتراماً ،در پرونده كلاسه ...... اينجانب ...........فرزند ............ به استحضار مي رساند ، با توجه به اينكه محكوم عليه / محكوم عليهما پرونده آقاي / خانم .............. مطابق داد نامه شماره ............ مورخ ........... صادره از آن شعبه محترم به پرداخت مالي (مثلاً : استرداد عين يا قيمت يا مثل آن ) محكوم گرديده است ، ولي از اجراي حكم امتناع مي نمايد . لذا ، مستنداً به ماده 2 قانون نحوه اجراي محكوميت هاي مالي مصوب 10/08/1377 تقاضاي زنداني شدن نامبرده را تا زمان اجراي كامل حكم و پرداخت محكوم به اينجانب دارم .

 

 

با تشكر و تجديد احترام

نام و نام خانوادگي(متقاضي)

امضاء و تاريخ

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image