به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

تقاضاي صدور قرار قبولي و اجراي حكم دادگاه خارجي

 

 

تقاضاي صدور قرار قبولي و اجراي حكم دادگاه خارجي  

 

بسمه تعالي

 

محكوم له :

 

 

 

آلبرت ........... فرزند ............. شغل مهندس راه و ساختمان

اقامتگاه – كشور فرانسه – شهر پاريس ، خيابان ......... شماره ........

 

محكوم عليه :

علي – ت فرزند صادق ، شغل بازرگان

اقامتگاه – تهران ، خيابان آفريقا ، شماره .......... مجتمع ................ طبقه....... واحد شماره .........

 

رياست محترم شعبه ........ دادگاه عمومي

 ضمن تقديم حكم شماره .......... مورخ ................. صادر شده از دادگاه ... شهر فرانسه .......... كه بر اساس آن آقاي خوانده اين تقاضا به پرداخت مبلغ .... فرانك بابت اصل خواسته ، ......... ريال ، هزينه هاي دادرسي و .......... ريال ، حق الوكاله ............. ريال محكوم گرديده است ، از محضر عالي جناب به تقديم اين تقاضا حسب ذيل ماده 174 قانون اجراي احكام صدور قرار قبولي تقاضا و لازم الاجرا ء بودن حكم و دستور اجراي آن را استدعا دارد .

 

 

 

با تشكر و تجديد احترام

نام و نام خانوادگي (محكوم له )

امضاء و تاريخ

 

 

بديهي است ، به پيوست اين درخواست بايستي حكم دادگاه مذكور (خارجي ) ، ترجمه رسمي  گواهي شده و نيز مستند راجع به اينكه دو كشور نسبت به احكام محاكم يكديگر و اجراي آن معامله متقابل انجام مي دهند ، ضميمه و تقديم مي شود .

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image