به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

درخواست انتشار آگهي مزايده

 

 

درخواست انتشار آگهي مزايده  

 

شماره :.................

تاريخ :......................

 

بسمه تعالي

 

 

مديريت محترم اداره كل روابط عمومي وزارت دادگستري

 

با سلام

احتراماً ً، به پيوست .................. برگ آگهي مزايده در پرونده كلاسه ................ له (به سود ) ........ و عليه (به زيان ) ......... ارسال مي گردد . خواهشمند است دستور فرماييد به استناد مادتين 118و 119 قانون اجراي احكام مدني حداكثر تا تاريخ .. يك نوبت در يكي از روزنامه هاي كثير الانتشار  آگهي و نسخه اي از آن را به اين اجرا ارسال دارند .

ضمناً مبلغ فوق ......... ريال بابت هزينه درج آگهي فوق قبض سپرده بانكي شماره . مورخ ........ به صندوق دادگستري توديع شده و ضميمه پرونده مي باشد .

 

 

 

 

 

 

 

با تشكر

مدير اجراي احكام مدني مجتمع قضايي ....... (دادگستري )

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image