به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

درخواست دايره نيابت از سرپرست مجتمع جهت معرفي نماينده براي مراسم مزايده

 

 

درخواست دايره نيابت از سرپرست مجتمع جهت معرفي نماينده براي مراسم مزايده   

 

 

بسمه تعالي

 

سرپرست محترم مجتمع قضايي ......... (دادگستري )

با سلام

 

احتراماً ، به موجب نيابت واصله از دادگستري استان ....... شهرستان ............ (مجتمع قضايي ........) آقاي / خانم ................. فرزند محكوم به ....... در حق .......... از بابت اصل خواسته مبلغ ............. ريال و از بابت نيم عشر دولتي مبلغ .............. ريال محكوم گرديده است و سپس طي مراحل قانوني و توقيف اموال ، روز .......... مورخ ............. از ساعت ................. الي ................ جهت مزايده و حراج تعيين شده است ، لذا خواهشمند است دستور فرماييد نماينده اي جهت شركت در جلسه حراج مذكور به اين دايره معرفي نمايند .

 

 

با تشكر

دايره نيابت قضايي دادگستري شهرستان ....... (مجتمع قضايي )

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image