به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

درخواست در خصوص تحويل اموال از اجراي احكام مدني

 

 

درخواست در خصوص تحويل اموال از اجراي احكام مدني

 

 

بسمه تعالي

 

رياست محترم اجراي احكام مدني دادگستري  ......... (مجتمع قضايي )

با سلام

 

احتراماً ،به استحضار عالي مي رساند :

در پرونده اجرايي كلاسه ............ له (به نفع ) اينجانب ............. فرزند ................و عليه
 (به ضرر )............كه منجر به توقيف اموال گرديده است ، اينجانب به موجب صورت جلسه مزايده مورخ .......... برنده مزايده گرديده ام ، لذا تقاضا دارم دستور فرماييد اموال مذكور تحويل اينجانب (برنده مزايده ) گردد .  

 

 

 

با تشكر و تجديد احترام

نام و نام خانوادگي(متقاضي)

امضاء و تاريخ

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image