به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

درخواست صدور اجراييه در خصوص تغيير نام كوچك

 

 

درخواست صدور اجراييه در خصوص تغيير نام كوچك     

 

 

 

بسمه تعالي

 

 

 

 

 

رياست محترم شعبه .......... دادگاه عمومي  

 

با سلام

 

احتراماً ، به استحضار مي رساند اينجانب ......... فرزند ........ خواهان پرونده كلاسه ............ مطروحه در آن شعبه محترم مبني بر تقاضاي تغيير نام كوچك از هايده به حميده ، با عنايت به صدور دادنامه شماره ......... مورخ ........ به نفع اينجانب و از طرفي ، انقضاي مهلت تجديد نظر خواهي و عدم تجديد نظر خواهي اداره ثبت احوال شهرستان ............ و قطعي شدن حكم صادره تقاضاي صدور اجرائئه در خصوص تغيير نام كوچك خود را از اداره ياد شده دارم .

ضمناً خواهشمند است دستور فرماييد يك نسخه كپي (تصوير ) از حكم ابلاغ شده به اداره ثبت احوال را به اينجانب تحويل نمايند .

 

 

 

 

با تشكر و تجديد احترام

نام و نام خانوادگي

امضاء و تاريخ

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image