به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

صدور مجوز دادرسي فوري و دستور موقت

 

 

صدور مجوز دادرسي فوري و دستور موقت  

 

بسمه تعالي

 

اداره

دفتر

 

                                                                                                                        تاريخ .........

                                                                                                                        شماره ........

 

 

رياست محترم دادگستري استان ...............

 

با سلام

 

احتراماً ، عطف به نامه شماره ........... مورخ ............حسب اختيار تفويضي شماره ......... مورخ .......... وزارتي و به استناد مواد 312-325 قانون آيين دادرسي مدني (جديد ) اجازه داده مي شود ، در پرونده كلاسه ............. مطروحه در آن شعبه مربوط به آقاي / خانم .......... وفق مقررات قانون مذكور در مورد دادرسي فوري رسيدگي و اقدام قانوني معمول فرمايد .

 

 

 

قائم مقام رئيس كل دادگستري استان

..............................

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image