به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نمونه پروانه تخصصي مشاورين امـلاك

 

 

 

 

 

محل الصاق

عكس مشاور

 

شماره پرونده ........................................                                   جمهوري اسلامي ايران

تاريخ صدور ..........................................                                        قوه قضائيه

استان .....................................................                         سازمان ثبت اسناد و املاك كشور

حوزه ثبتي .............................................                           پروانه تخصصي  مشاورين امـلاك

 

 
   

 

 

 

 

 

 

باستناد قانون راجع به دلالان مصوب 8 اسفند 1317 با اصلاحيه های بعدی و بند« ت » ماده 51 قانون تنظيم بخشي از مقررات مالي دولت  مصوب 1380 با اصلاحيه های بعدی و دستورالعمل اجرائي نحوه صدور پروانه تخصصي اشتغال براي مشاورين املاك و خودرو مصوب 16/4/1384 رئيس قوه قضائيه      صلاحيت فنی : آقاي / خانم .......................................................................  فرزند .............................      به شماره شناسنامه  ................................... و شماره ملي ................................................. متولد .................................... صادره از ..........................................  بعنوان مشاوراملاک درجه  ................... در ............................................................  حوزه ثبتي ..................................... تأييد مي گردد.

 

 

مدير کل ثبت اسناد و املاک استان                                                                                                                                                  

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image