به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

الزامات بدون قرارداد موضوع ماده 301 قانون مدني

 

بسم الله الرحمن الرحيم

 

اعاده مالكيت (تملك يد سابق )

 

اعاده دهنده : دولت جمهوري اسلامي ايران با نمايندگي اداره كل زمين شهري استان تهران به استناد نامه شماره              مورخ                  و با حضور و امضا خانم / آقاي :                 فرزند آقاي              داراي شماره شناسنامه           صادره از              طبق معرفي نامه مرقوم .

 

اعاده گيرنده : خانم / آقاي                      فرزند آقاي            و نام مادر                    داراي شماره شناسنامه          صادره از               متولد                           ساكن

 

 

مورد اعاده مالكيت : تمامت شش دانگ يك قطعه زمين به مساحت                متر مربع داراي پلاك               فرعي از                   اصلي مفروز و انتزاعي از پلاك                 فرعي از اصلي            مزبور واقع در بخش          ثبتي تهران محدوده و مورد ثبت سند مالكيت شماره                    مورخ              صفحه           جلد           به شماره چاپي                   صادره به نام دولت كه در اجراي قانون                   به تملك دولت درآمده است .

 

عوض اعاده : به لحاظ تحقق مالكيت اوليه اعاده گيرنده و ذيحق بودن وي ، بدون اخذ هيچ گونه وجهي يا مالي مورد اعاده به مالكيت اعاده گيرنده با توجه به مفاد نامه شماره مرقوم آن اداره كل ، اعاده گرديده است .

 

الزامات : 1- به سائقه احتياط كافه خيارات خصوصاً خيار غبن هر چند فاحش اسقاط گرديده و ضمن العقد ، متعاقدين هرگونه اعتراض بعدي و احتمالي ولو به عنوان تضرر و غيره را از خود سلب نمودند .

2- منافع مورد اعاده قبلاً واگذار نشده و اعاده گيرنده با رويت قبول ،اقرار به تصرف  و قبض مورد اعاده كرده است .

 

 

 

تاريخ :

محل امضاء

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image