به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

معاوضه موضوع ماده 464 قانون مدني

 

بسم الله الرحمن الرحيم

 

معاوضه خانه با آپارتمان

 

معاوض : خانم / آقاي :                     فرزند آقاي                و نام مادر خانم ...................داراي شماره
 شناسنامه         صادره از                   متولد                    ساكن

 

 

متعارض: خانم / آقاي :                     فرزند آقاي                و نام مادر خانم ...................داراي شماره
 شناسنامه         صادره از                   متولد                    ساكن:

 

 

مورد عوض : تمامت شش دانگ يك باب خانه مسكوني احداثي در شش دانگ يك قطعه زمين به مساحت            متر مربع داراي پلاك               فرعي از            اصلي واقع در اراضي                 بخش            ثبتي تهران محدوده و مورد ثبت سند مالكيت شماره               مورخ           صفحه            جلد             به شماره چاپي        صادره به نام و ملكي معاوض و با جميع توابع شرعيه و لواحق عرفيه آن اعم از عرصه و اعيان و بدون استثناء با برق شماره پرونده                 و آب شماره اشتراك             و گاز شهري شماره شناسايي            منصوبه هاي در آن .

 

منافع مورد عوض قبلاً به كسي واگذار نشده و متعارض با رويت آن ، وقوف كامل از محل وقوع ، حدود و مشخصات ، قبول و اقرار به قبض و تصرف مورد عوض نمود .

 

مورد معوض : تمامت شش دانگ يك دستگاه آپارتمان مسكوني در طبقه                    به مساحت              متر مربع كه مقدار            متر مربع از آن بالكن است داراي پلاك              فرعي از              اصلي مفروز و انتزاعي پلاك              فرعي از اصلي مرقوم واقع در اراضي               بخش              ثبتي تهران محدوده و مورد ثبت سند مالكيت شماره                 مورخ              صفحه            جلد         به شماره چاپي             صادره به نام و ملكي متعاوض و با جميع توابع شرعيه و لواحق عرفيه آن بدون استثناء و بقدر الحصه از عرصه و ساير قسمت هاي مشاعي و مشترك طبق قانون تملك آپارتمان ها و آيين نامه اجرايي آن و با برق اختصاصي شماره پرونده           و بقدر السهم از برق مشترك شماره پرونده               و از آب مشترك شماره اشتراك               و از گاز شهري به شماره اشتراك               منصوبه هاي در آن .

 

منافع مورد معوض قبلاً به كسي واگذار نشده و معاوض با رويت آن ، وقوف كامل از محل وقوع ، حدود و مشخصات ، قبول و اقرار به تصرف و قبض مورد معوض نمود .

 

 

ارزش عوضين : مبلغ                            ريال رايج تقويمي جهت اخذ حق الثبت و طرفين اقرار نمودند كه هيچ گونه وجهي يا مالي به عنوان ما به التفاوت ارزش عوضين به يكديگر تاديه يا تسليم ننموده اند و هرگونه دعوي احتمالي در اين مورد را بر يكديگر از خود اسقاط مي نمايند .

 

بخش نامه شماره 130/10-14/1/58 ثبت كل به طرفين تذكر داده شده و متعاملين مسئول شناسايي يكديگر گرديدند .

طرفين در خصوص بدهي هاي احتمال آب و برق و گاز منصوبه هاي در عوضين را با يكديگر تهاتر نمودند .

ضمن العقد حاضر و ضمن العقد خارج لازم (با قرار عقد خارج لازم في ما بين طرفين به طور شفاهي منعقد گرديده است ) طرفين هر گونه ادعا و اعتراض احتمالي و بعدي را ولو به عنوان تضرر و غيره و حتي احتياطاً كافه خيارات هر چند خيار غبن و غبن فاحش را از خود سلب و ساقط نمودند .

ضمن العقد شرط شد كه خريدار يا قائم مقام وي حق دارد چنانچه در هر قسمت از متن و مفاد و يا در هر يك از مستندات اين سند سهو  قلم يا اشتباه بيني رخ داده باشد با ارائه و تطبيق مدارك ، ضمن تنظيم و امضاء اقرار نامه هاي رسمي اصلاح رفع اشتباه نمايد .

 

 

ساير مستندات :

(الف درباره عوض )1- 1- پاسخ استعلاميه شماره                          مورخ   /   /   ثبت منطقه تهران

 

2- گواهي مالياتي شماره                            مورخ    /  /   سر مميزي تهران .

 

3- سطح شهر شماره                         و نوسازي شماره                   و گواهي پايان ساختمان شماره        ملحوظ و مقبول متعاوض.

 

(ب درباره معوض ) 1- پاسخ استعلاميه شماره                          مورخ   /   /   ثبت منطقه تهران

 

2- گواهي مالياتي شماره                            مورخ    /  /   سر مميزي تهران .

 

3- سطح شهر شماره                         و نوسازي شماره                   و گواهي پايان ساختمان شماره        ملحوظ و مقبول متعاوض.

 

 

 

تاريخ

محل امضاء

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image