به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

دستور براي بازداشت متخلف به دليل عجز از توديع وثيقه

 

 

دستور براي بازداشت متخلف به دليل عجز از توديع وثيقه

 

 

بسمه تعالي

 

 

دفتر :

 

متخلف آقاي ... به دليل عجز (ناتواني ) از توديع و ثيقه به زنداني معرفي شود . وقت احتياطي تعيين گرديده و پرونده براي تعيين ميزان دقيق و بهاي اجناس و كالاهاي احتكار شده به اداره بازرسي و نظارت شهرستان .... ارسال  شود .

 

 

رئيس شعبه ..... تعزيرات حكومتي

 

 

 

بعد از بازداشت متخلف (به دليل عجز از توديع وثيقه ) در صورتي كه وثيقه اي معرفي شود ، مجدداً از زندان آزاد خواهد شد .

در صورتي كه وثيقه ملكي باشد كه داراي سند رسمي است ، مراحل توقيف آن بدين ترتيب خواهد بود .

1-      تقاضاي وثيقه گذار براي توقيف ملك در قبال آزادي متخلف .

2-   صدور قرار كارشناسي توسط رئيس شعبه و تعيين كارشناس رسمي (خبره )براي ارزيابي و تعيين بهاي ملكي كه وثيقه گذار معرفي مي نمايد و اعلام نتيجه ارزيابي و كارشناسي .

3-   دستور توقيف ملك در دفتر املاك ثبت اسناد ملكي در آن واقع است . كه اين دستور صرفاً از ناحيه رئيس شعبه صادر مي گردد و توقيف ملك توسط اداره ثبت اسناد و املاك محل وقوع ملك انجام مي شود .

4-      صدور قرار قبولي وثيقه و آزادي متخلف كه پس از صدور قرار قبولي نامه آزادي  متهم به امضاء رئيس شعبه صادر مي گردد .

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image