به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار عدم صلاحيت ذاتي

 

 

قرار عدم صلاحيت ذاتي

 

 

بسمه تعالي

 

به تاريخ ... در شعبه .... بدوي تعزيرات حكومتي شهرستان ....در وقت فوق العاده و به تصدي امضاء كننده ذيل تشكيل است وبا عنايت به محتويات پرونده ختم رسيدگي را اعلام و به شرح ذيل مبادرت به صدور راي مي نمايد :

 

(راي دادگاه )

در خصوص اتهامات آقايان ......و ....... مبني بر عدم همكاري با بازپرس و نيز درگيري و زد و خورد با بازرسان اداره بازرسي و نظارت بر قيمت كالا و خدمات شهرستان ...... با توجه به صلاحيت عام محاكم عمومي دادگستري (مستنداً به مواد 1 و 3 قانون تشكيل دادگاه هاي عمومي و انقلاب و مصوب سال 1373 )قرار عدم صلاحيت اين مرجع به صلاحيت و شايستگي محاكم عمومي شهرستان .... صادر و اعلام مي گردد .

مقرر است دفتر : پرونده از آمار كسر پس از تهيه بدل مفيد به مرجع صالحه ارسال گردد .  

 

 

 

 

رئيس شعبه ..... بدوي رسيدگي به تعزيرات حكومتي شهرستان ............

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image