به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار عدم صلاحيت محلي

 

 

قرار عدم صلاحيت محلي

 

 

به تاريخ ... پرونده كلاسه ... در شعبه .... بدوي رسيدگي به تعزيرات حكومتي شهرستان .... تحت نظر است شعبه با عنايت به محتويات پرونده ختم رسيدگي را اعلام و به شرح ذيل مبادرت به صدور راي مي نمايد :

 

(راي شعبه بدوي)

در خصوص تخلف آقاي .... مبني بر گران فروشي و عرضه خارج از شبكه توجهاً به اين كه طبق محتويات پرونده محل وقوع تخلفات مذكور حوزه تعزيراتي شهرستان .... مي باشد ، لذا مستنداً به ماده 199 قانون آيين دادرسي كيفري قرار عدم صلاحيت اين مرجع به صلاحيت و شايستگي تعزيرات حكومتي شهرستان .... صادر و اعلام مي گردد .

دفتر مقرر است از پرونده بدل مفيد تهيه و از آمار كسر اصل آن به مرجع صالحه ارسال گردد .

 

 

 

 

رئيس شعبه ..... بدوي رسيدگي به تعزيرات حكومتي شهرستان ............

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image