به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نيابت جهت انجام اقدامات قانوني

 

 

نيابت جهت انجام اقدامات قانوني

 

 

بسمه تعالي

 

 

رياست محترم اداره تعزيرات حكومتي شهرستان ......

با سلام ،

احتراماً ، خواهشمند است با قبول اين برگه به عنوان نيابت شخصاً يا با ارجاع به احدي از همكاران محترم روساي شعب بدوي تعزيراتي آن حوزه به نيابت از اين مرجع دستور فرماييد آقاي .... متهم به گران فروشي  آهن آلات را به آدرس اهواز خ ... پلاك .... وفق مقررات احضار و ضمن تفهيم اتهام و اخذ آخرين دفاع و نيز اخذ تامين متناسب پرونده را به همراه اوراق جديد التحصيل به اين مرجع اعاده فرمايند .

در ضمن ، در راستاي انجام نيابت كليه اختيارت قانوني به آن مرجع محترم تفويض مي گردد و مزيد استحضار و جهت سهولت در رسيدگي رونوشت 5 برگ از اوراق پرونده ارسال مي گردد .

 

 

 

 

رئيس شعبه ..... تعزيرات حكومتي

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image