به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نمونه قرار دستور موقت مبني بر عدم تعطيل محل كار

 

 

نمونه قرار دستور موقت مبني بر عدم تعطيل محل كار

 

 

 

بسمه تعالي

 

به تاريخ 08/12/1375

شماره پرونده : 75/1158

شماره دادنامه : 1328

مرجع رسيدگي : شعبه 11 ديوان عدالت اداري

شاكي : محمد علي ... فرزند حسين به نشاني : تهران – خزانه قلعه مرغي

طرف شكايت : وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي (دفتر امور دندانپزشكي )

خواسته : صدور دستور موقت مبني بر توقيف عمليات اجرايي مربوط به اخطاريه دفتر دندانپزشكي .

گردش كار : شاكي ضمن دادخواست تقديمي تقاضاي مطلب فوق را نموده كه پس از وصول دادخواست و ارجاع آن به اين شعبه تحت كلاسه فوق ثبت ،پرونده با گزارش آقاي مدير دفتر به شعبه واصل و در تاريخ بالا جلسه فوق العاده رسيدگي به تصدي امضاء كننده زير تشكيل و با بررسي محتويات پرونده و ملاحظه نظريه كتبي مشاور محترم شعبه مبني بر صدور دستور موقت ختم رسيدگي اعلام و به شرح زير مبادرت به صدور دستور مي نمايد .

(دستور موقت )

با توجه به محتويات پرونده و مدارك آن و عنايت به اينكه تعطيل محل كار موجبات ورود ضرر و زيان را به شاكي فراهم مي سازد كه جبران آن در آينده متعسر به نظر مي رسد لذا مستنداً به مادتين 1 و 4 آيين نامه اجراي قانون الحاق پنج تبصره به مواد 15 و 18 و 19 قانون ديوان عدالت اداري قرار دستور موقت داير به عدم تعطيل محل كار شاكي تا رسيدگي قطعي به پرونده مطروحه در اين شعبه صادر و اعلام مي گردد .

 

 

 

 

رئيس شعبه 11 ديوان عدالت اداري

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image