به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

طريق عملي صدور و اجراي قرار تامين خواسته

 

 

 طريق عملي صدور و اجراي  قرار تامين خواسته

 

 

 

بسمه تعالي

 

1-      پس از تقديم درخواست، دادگاه بر حسب مورد چنانچه نيازي به اخذ خسارت نباشد ، به صدور قرار مبادرت مي نمايد .

2-      در صورتي كه اخذ خسارت لازم باشد مقرر مي دارد :

((دفتر – به خواهان صدور قرار تامين ابلاغ شود مبلغ ... ريال (يا ... درصد خواسته ) به عنوان خسارت احتمالي به صندوق دادگستري توديع و قبض آن را طي لايحه به دادگاه تسليم نمايد . پرونده قرار تامين به وقت احتياطي مقيد و پس از واريز خسارت به نظر برسد ))

3- با صدور قرار، تقديم دادخواست ماهيتي ظرف مدت 10 روز ضرورت دارد .

 

 

 

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image