به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار ابطال دادخواست در مورد معترض ثبت

 

 

قرار ابطال دادخواست در مورد معترض ثبت

 

 

 

بسمه تعالي

 

در خصوص دعوي خواهان آقاي / خانم .... به طرفيت خوانده (مستدعي ثبت )آقاي / خانم .... به خواسته ..... نظر به اين كه معترض و يا وكيل در جلسه دادگاه حاضر نشده و با عنايت به تقاضاي مستدعي است ثبت به استناد ماده 19 قانون ثبت دادخواست مشار اليه ابطال مي گردد . بديهي  است ، مطابق تكليف قسمت پاياني  ماده 19 قانون ثبت مشار اليه (معترض ثبت ) فقط براي يك بار آن هم در ظرف ده روز حق تجديد دادخواست را دارد .

 

 

 

رئيس / دادرس شعبه ......... دادگاه عمومي

 

 

 

 

 

 

 

توضيح اين كه :

بر خلاف موارد ياد شده كه تجديد دادخواست صرفاً براي كي بار و آن هم ظرف ده روز پس از ابلاغ ممكن ، در ساير موارد قرارهاي ابطال دادخواست تجديد دادخواست به هر تعداد و بدون مقيد بودن به زمان بلااشكال است .

 

ماده 19 قانون ثبت اسناد و املاك :

مصوب 26 اسفند ماه 1310:

ماده 19 – در صورتي كه در جلسه مقرر براي محاكمه معترض يا وكيل او حاضر نشود و مطابق مقررات اصول محاكمات حقوقي به تقاضاي مستدعي ثبت عرضحال او ابطال گردد تجديد عرضحال فقط در ظرف ده روز پس از ابلاغ قرار ابطال براي يك مرتبه ممكن خواهد بود . در اين مورد عرضحال مستقيماً به دفتر محكمه صلاحيت دار داده خواهد شد .

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image