به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار ارجاع امر به كارشناس

 

 

قرار ارجاع امر به كارشناس   

 

 

 

بسمه تعالي

 

در خصوص دعوي آقاي / خانم ... (خواهان ) به طرفيت آقاي / خانم ...(خوانده ) به خواسته ... نظر به شرايط احراز شرايط تعديل ،قرار ارجاع امر به كارشناس صادر مي گردد تا كارشناس منتخب ظرف 10 روز پس از رويت اخطاريه و معاينه محلي و در نظر گرفته عوامل موثر در قضيه .. .. در تاريخ تقديم دادخواست را تعيين و برآورد نمايد و نظريه كتبي خود را به طور مستدل و مشروح مرقوم و به دادگاه اعلام دارد . به همين منظور آقاي مهندس .... به قيد قرعه و با دستمزد مبلغ .....ريال  جهت كارشناسي انتخاب مي گردد كه پرداخت حق الزحمه ايشان به عهده ... مي باشد . مقرر است دفتر وقت نظارت تعيين بدواً نسبت به وصول دستمزد كارشناس اقدام و ابطال تمبر قانوني بابت هزينه قرار به عمل آمده ، النهايه پس از وصول نسبت به ابلاغ به كارشناس جهت انجام كارشناسي اقدام به عمل آيد . پرونده فعلاً مقيد به وقت بوده باشد .

 

 

رئيس شعبه .... دادگاه عمومي ....

 

 

 

 

 

 

توضيح اينكه :

مواد استنادي براي ارجاع امر به كارشناس عبارت از مواد 444 الي 462 قانون آيين دادرسي مدني سابق بوده است كه با تصويب قانون آيين دادرسي دادگاه هاي عمومي و انقلاب در امور مدني در سال 1379 مواد 257 تا 269 جايگزين مواد فوق شده است .

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image