به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار استماع شهادت شهود (گواهي گواهان )

 

 

قرار استماع شهادت شهود (گواهي گواهان )      

 

 

بسمه تعالي

 

در خصوص دعوي آقاي / خانم ....(خواهان ) به طرفيت آقاي / خانم ....(خوانده ) به خواسته .... دادگاه با بررسي محتويات پرونده ملاحظه گرديد خواهان (يا خوانده ) به گواهي گواهان ( شهادت شهود )
استناد نموده اند و چون استماع گواهي (شهادت ) در تصميم گيري نهايي دادگاه موثر است ، لذا استناد مواد 406 الي 425 قانون آيين دادرسي مدني سابق قرار استماع گواهي  (شهادت شهود ) صادر مي گردد . مقرر است دفتر ضمن تعيين وقت رسيدگي و دعوت طرفين ، به خواهان (يا خوانده ) تذكر داده شود كه مسجلين ذيل برگ استشهاديه را در جلسه دادگاه با در دست داشتن شناسنامه عكس دار يا كارت شناسايي معتبر معرفي نمايند .

 

 

رئيس / دادرس  شعبه ...... دادگاه عمومي .....  

 

 

 

توضيح اينكه :

مواد استنادي براي استماع گواهي گواهان عبارت است از مواد 406 الي 425 قانون آيين دادرسي مدني سابق و مواد 229 الي 249 قانون آيين دادرسي مدني جديد است .

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image