به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار امتناع از رسيدگي (دادرسي )

 

 

قرار امتناع از رسيدگي (دادرسي )

 

 

 

بسمه تعالي

 

 

(قرار دادگاه )

 

در خصوص دعوي خواهان....عليه خوانده ... به خواسته ....  نظر به اينكه خواهان / خوانده دعوي به موجب لايحه ايراد رد دادرس نموده و جهت آن را نيز .... عنوان كرده است ، با ملاحظه اين كه با بررسي مطالب معنونه و مستندات ابرازي ادعاي وي محرز و مورد مشمول ماده ... قانون آيين دادرسي مدني سابق در باب رد دادرسان مي باشد ، لذا مستنداً به ماده مرقوم و همچنين ماده 212 همان قانون قرار امتناع از رسيدگي خود را در پرونده كلاسه ... اين شعبه صادر و اعلام داشته و مقرر مي دارد ، دفتر ،

 

1-      پرونده از موجودي كسر و در آمار منظور مي شود .

2-      در اجراي قسمت اخير ماده 214 قانون مارالذكر پرونده امر به نظر رياست محترم دادگستري برسد .

 

 

رئيس / دادرس شعبه ....دادگاه عمومي ....

 

 

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image